Neem contact op

U kunt telefonisch contact met ons opnemen (maandag - donderdag: 08.00 - 16.30 uur en vrijdag: 08.00 - 14.30 uur) op het telefoonnummer: 023 - 510 09 40 of per e-mail via info@v-c-t.nl Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.


Bedrijfsinformatie

V.C.T B.V.
Pesetaweg 57
2153 PJ Nieuw-Vennep Nederland

BTW NL 005823559B01
ING BIC NL35 INGB 0001 2422 51
ING IBAN NL35 INGB 0001 2422 51

Contact informatie

Voor vragen over uw bestelling, levering of overige vragen:

info@v-c-t.nl
+31 (0) 23 510 09 40
+31 (0) 23 510 09 49


Management team

Bas Ravelli
General Manager
E-mailadres : bas.ravelli@v-c-t.nl

Gert Gorter
Sales Manager
Telefoon : 06 13 14 31 70
E-mailadres : gert.gorter@v-c-t.nl

Binnendienst

Greet Oversteegen
Telesales
E-mailadres: greet.oversteegen@v-c-t.nl

Miranda Vleut
Telesales
E-mailadres: miranda.vleut@v-c-t.nl

Martine van Wanrooij
Debiteurenbeheer
E-mailadres: martine.vanwanrooij@v-c-t.nl

Sylvia Ravelli
Inkoop
E-mailadres: sylvia.ravelli@v-c-t.nl

Fatma Kilic
Finance
E-mailadres: fatma.kilic@v-c-t.nl

Jooshua Franssen
E-commerce & (Trade) Marketing
E-mailadres: jooshua.franssen@v-c-t.nl

Account Managers

Rayon Noord-Holland (Noord-Holland, Noord Zuid-Holland, Utrecht)
Guido Monnik
E-mailadres : guido.monnik@v-c-t.nl
Telefoon : 06-45 44 48 70

Rayon Noord-Oost (Friesland, Groningen, Drenthe, Overijssel, Noord-Gelderland)
Rinske Postma
E-mailadres : rinske.postma@v-c-t.nl
Telefoon : 06-45 44 48 69

Rayon Zuid-West (Zuid-Holland, Zeeland, West Noord-Brabant)
Fons van Lith
E-mailadres : fons.vanlith@v-c-t.nl
Telefoon : 06-45 44 48 68

Rayon Zuid-Oost (Zuid-Gelderland, Midden en Oost Noord-Brabant, Limburg)
Gerben Overweg
E-mailadres : gerben.overweg@v-c-t.nl
Telefoon : 06-45 44 48 67